بازدید سرزده معاون اول رئیس جمهور از نحوه توزیع و قیمت کالاهای اساسی دربازارشهرستان اسلامشهر

0
0 0
Read Time:1 Minute, 30 Second

معاون اول رئیس جمهور ظهر روز شنبه به منظور بررسی میدانی نحوه توزیع و قیمت کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم از بازار مواد پروتئینی و میدان میوه و تره بار شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

­به گزارش وصال نیوز به نقل از  محمد مخبر در این بازدید که با همراهی استاندار تهران انجام شد، ضمن گفت و گوی صمیمانه با مردم و کسبه این بازار به طور مستقیم از چگونگی تغییر قیمت‌ها و فراوانی و توزیع کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم بویژه لبنیات، روغن، مرغ و تخم مرغ پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه مطلع شد.

معاون اول رئیس جمهور در این بازدید دو ساعته پس از شنیدن مشکلات و درد و دل‌های مردم و اصناف مختلف با اطمینان بخشی به توزیع و فراوانی کالا‌ها در سطح کشور، دستورات لازم را برای حل مشکلات و درخواست‌های آنان صادر کرد.
آقای مخبر در حاشیه این بازدید در گفت و گویی با خبرنگاران با اشاره به اثرات اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها بر زندگی مردم تاکید کرد: یارانه‌ای که به بخش زیادی از مردم داده شده، بیشتر از هزینه خانوار است و البته دولت در تلاش است تا با فراهم کردن تمهیدات لازم هیچ هزینه اضافه‌ای به اکثریت مردم تحمیل نشود.
وی درخصوص وضعیت توزیع و فراوانی کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم خاطر نشان کرد: برای تامین کالا‌های اساسی مردم مشکلی وجود ندارد و البته تغییر قیمت‌ها باعث شده که تقدم و تأخر در توزیع کالا‌های بوجود آید، اما ظرف روز‌های آینده به نقطه مطلوب خواهیم رسید.
معاون اول رئیس‌جمهور افزود: در حال حاضر در توزیع مرغ مشکلی نداریم و روغن نیز در سطح کشور در حال توزیع است و کالا‌های مورد نیاز مردم با فوریت در دسترس ایشان خواهد بود.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز وابسته به موسسه خدماتی فرهنگی علوم اسلامی
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید