کنگره ۴ هزار شهید روحانی 4 خرداد در مصلی قم با سخنرانی رئیس جمهورمحترم

0
0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

پیش نشست کنگره ۴ هزار روحانی شهید با عنوان «دفاع از اسلام ناب محمدی و حاکمیت ارزشها» در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) قم برگزار شد.

پیش نشست کنگره ۴ هزار شهید روحانی در قم برگزار شدبه گزارش وصال نیوز ؛ حضرت آیت الله فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: همواره و در طول تاریخ روحانیت شیعه با خون خود از مکتب اسلام  و دین دفاع کرده است.

وی با با بیان این که روحانیت همیشه در صف اول جهاد حضور داشته گفت: امام خمینی (ره) با همین تفکر به مقابله با طاغوت پرداخت.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وجود ۴ هزار شهید روحانی را برگ زرینی در تاریخ تشیع دانست و گفت: انقلاب ما انقلاب دینی بود و تمام تلاش‌ها برای حفظ دین خدا خواهد بود.

حجت الاسلام اکبری نماینده ولی فقیه در سپاه علی بن ابی طالب (ع) در این نشست با اشاره به وجود بیش از ۴ هزار شهید روحانی در کشور، گفت: روحانیت معظم بیشترین شهید را در طول حیات انقلاب اسلامی تقدیم نظام کرده است و همواره نقش امامت امت را به عهده داشته است.

وی با بیان اینکه شهدای روحانی آثار ارزنده‌ای در زمان جنگ تحمیلی از خود به یادگار گذاشتند، افزود: ۲۲۱ شهید روحانی در زمان جنگ در سطوح مختلف فرماندهی دسته، گروهان، گردان، تیپ، لشکر و قرارگاه را بر عهده داشتند و جان خود را در راه حفظ کیان نظام اسلامی اهدا کردند.

گفتنی است کنگره ۴ هزار شهید روحانی در تاریخ چهارم خرداد امسال در مصلی شهر مقدس قم با سخنرانی ریاست محترم جمهوری اسلامی و فرمانده کل سپاه و مسئولان لشکری و کشوری و روحانیون و طلاب حوزه علمیه قم برگزار می‌شود.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز وابسته به موسسه خدماتی فرهنگی علوم اسلامی
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید