0 0
Read Time:3 Minute, 1 Second

 

💠 مولا علی علیه السلام در نهج البلاغه افراط و تفریط را نشانه جاهل بودن انسان بر می شمارد، جهلی که یک روز او را از این سوی بام و روز دیگر از آن سوی بام به پایین پرتاب می کند، دقیقا مانند سید مصطفی تاج‌زاده سوپر انقلابی دیروز و ضد انقلاب امروز!!!
◀️ سید مصطفی تاج‌زاده از جمله شخصیت های انقلابی بود که با ملاقات حضرت امام در پاریس شیفته ایشان شده و درس را رها و وارد عرصه انقلابی گری شد و در عمده مسائل فرهنگی و مورد مناقشه ابتدای انقلاب اسلامی که به افراط کشیده شد رد پای ایشان موجودست. ایشان در کسوت مدیرکل نشریات و مطبوعات وزارت ارشاد با نشریاتی که حتی در خارج از کشور تصویر امام را چاپ نکرده برخورد می کرد و حتی به آنان به این دلیل برچسپ ضد ولایت فقیه می زد که نمونه آن نشریه العالم چاپ لندن می باشد.
◀️ او که در ابتدا حامی بنی صدر بود، با دیدن انحراف بنی صدر به نقد جدی او و دفاع از امام راحل و انقلاب پرداخت و آنرا خط قرمز خود دانست که حتی برای دفاع از آن در مقابل بنی صدر هم می ایستد.
◀️ در موضوع مشهور ممنوعیت استفاده از ویدئو در ایران نیز ردپای مصطفی تاج‌زاده به عنوان معاون سید محمد خاتمی وزیر ارشاد هویداست بگونه ای که عبدخدایی در خاطراتش بیان می کند که وقتی پیشنهاد آزاد شدن آنرا دادم، مصطفی تاج‌زاده بسیار عصبانی شد و در جمع شورای معاونین وزارت من را از فرنگ برگشته متجدد نامید و از امتداد این ممنوعیت دفاع کرد.
◀️ هنوز مدتی از این افراطی ها نگذشته بود که او میل به تفریط پیدا کرد، مخالف دستور امام در انحلال سازمان مجاهدین انقلاب شد، همان امامی که حتی عدم چاپ عکس ایشان روی نشریات را نمونه ای از ضد ولایت فقیه بودن می دانست از اینچنین ضدیت با ولایت فقیه آنقدر امتداد پیدا کرد و زیاد شد که ایشان صراحتا ولایت فقیه در قانون اساسی را انحرافی می داند که باید حذف شده و به شکل افراطی در همه مشکلات، رهبری را مقصر می داند و خواهان پاسخگویی و استعفای ایشان می شود.
◀️ ایشان در فتنه ۱۸ تیر، اغتشاشات کوی دانشگاه، اعتراضات خونین خرم آباد و حرکت اغتشاشگران به سمت بیت رهبری با وجود اینکه معاون وزیر کشور بوده، در پشت پرده به تحریک مردم و دانشجویان برای مقابله با جمهوری اسلامی می پردازد و این روند را تا فتنه ۸۸ ادامه می دهد و حتی به عنوان متهم روانه زندان می شود.
◀️تاج‌زاده در شکل گیری مجلس ششم نیز دخالت مستقیم داشته و سبب تقلب در انتخابات مجلس می شود و حتی برای این امر در دادگاه محکوم می شود. در صورتیکه که بر خلاف ظاهر و ادعای تقلب خصوصا در سال ۸۸، در جلسات خصوصی که فیلم های آن به بیرون درز کرده تقلب را رد می کند و منافقانه تقلب گسترده را غیر قابل انجام می دادند.
✅ و اکنون این فرد که خود عامل و همراه با بسیاری از افراطی گری های ابتدای انقلاب و نارضایتی بین مردم بوده، بدون اینکه مسئولیت را بپذیرد، آزادانه مردم را بر علیه نظام اسلامی تحریک می کند که در آخرین توییت خودش صراحتا نظام را با درج مطلبی تهدید می کند که فکر نکند بازی تمام شده، بلکه هنوز هزار باده ناخورده در رگ تاک است.
🔴 تهدیدی که با توجه به سابقه خشونت طلب ایشان و مدیریت پنهان اغتشاشات سال پایانی دهه هفتاد و سال ۱۳۸۸، این تهدید او را از منتقد سیاسی خارج کرد و دوباره به مقابله جدی با نظام پرداخت که مورد توجه دستگاه های امنیتی قرار گرفت و به جرم اقدام علیه امنیت ملی کشور دستگیر شد.

✍️ سید محسن هاشمی

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %