0 0
Read Time:1 Minute, 27 Second

روزنامه جوان نوشت:اشرار مسلح در سیستان‌وبلوچستان با حمله به مغازه‌ها و اموال عمومی و کلانتری‌ها در زاهدان پس از تحریکات رسانه‌های سعودی و سلبریتی‌ها اقدام به ایجاد ناامنی و رعب و وحشت برای مردم کرده بودند که طی این اقدامات وحشیانه سرهنگ پاسدار «سیدعلی موسوی» مسئول اطلاعات سپاه استان سیستان‌ و بلوچستان به فیض شهادت نائل آمد.

فرمانده اطلاعات سپاه سیستان‌وبلوچستان چند سال قبل در حالی که یک افسر جوان بود به این مسئولیت رسید و در چند سال گذشته مهم‌ترین ویژگی دوره فرماندهی او ایجاد تحرک ویژه در موضوع عملیات‌های موفق علیه گروه‌های تروریستی در منطقه بود.
طی دوران فرماندهی او اشرار و سرکرده‌های معروفی از گروه‌های تروریستی به هلاکت رسیدند. شهادت او نیز دقیقاً در وسط میدان اتفاق افتاده است.
شاید دقیق‌ترین گزاره این باشد که وقتی اغتشاش می‌شود، گروه‌های تروریستی فرصت پیدا می‌کنند، موانع اصلی سر راه خود را به شهادت برسانند و بعدها عمق خسران این ماجراها برای امنیت شهر و مردم شهر معلوم می‌شود.
جریان‌های محرک و دروغ‌پراکن و عوامل ایجاد ناامنی مانند شبه‌رسانه‌ها، سیاسیون فرصت‌طلب و سلبریتی‌هایی که از شبکه‌های سعودی خط می‌گیرند، چه پاسخی برای این خون‌های ریخته شده دارند؟ چه برخوردی باید با عوامل و بانیان این وضع انجام شود؟
چرا فرمانده خود به میدان رفت؟
طبق پروتکل‌ها فرمانده اطلاعات سپاه استان در شرایطی که اوضاع تحت کنترل است، قاعدتاً ضرورتی به حضور میدانی ندارد. به گزارش منابع آگاه، وقتی شهید موسوی بر اساس اخبار و شواهد از حمله تروریست‌ها به یک مرکز درمانی و بیمارستان مطلع می‌شود، ترجیح داده است شخصاً در میدان حضور یابد تا از بروز یک فاجعه انسانی جلوگیری کند.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %