0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

یک فرد مسلح غروب چهارشنبه ۴ ابان ۱۴۰۱ حین ورود به حرم مطهر شاهچراغ به سمت زائران تیراندازی کرد. در این عملیات تروریستی ۱۵ نفر شهید و 19 نفر مجروح شدند.

     

       

 

فیلم کامل و تکان دهنده از لحظه تیراندازی به زائران در حرم شاهچراغ شیراز (دلخراش)

فیلم کامل لحظه ورود عامل تروریستی به حرم شاهچراغ در شیراز و تیراندازی به زائران از دوربین مداربسته مقر حرم شاهچراغ ببینیدکه توسط دوربین های مدار بسته ضبط شده و نشان می دهد که مهاجم تروریست شاهچراغ در شیراز چگونه وارد حرم شده و شروع به تیراندازی و به رگبار بستن مردم زائر کرده همراه جزئیات با به خبرهای مهم روز تبدیل شده و واکنش های کشورها و شخصیتهای بین المللی تمامی و چهره های سیاسی و ورزشی و سینما را در پی داشته است.

قابل ذکر است که دو ساعت بعد از حادثه دلخراش حرم شاهپراغ شیراز گروهک تکفیری تروریستی داعش مسئولیت این جنایت را بعهده گرفته است.

در ادامه حادثه تروریستی دلخراش حرم شاهچراغ یک عملیات بمب گذاری نیز در محل پر تردد شیراز خنثی شد.

بمب‌گذاری ناموفق در شیراز/ زباله‌گردِ تروریست به دام نیروهای امنیتی افتاد

فردی که چهارشنبه شب و پس از حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع)، در پوشش زباله گرد قصد بمب‌گذاری در خیابان پرتردد معالی‌آباد شیراز را داشت، توسط پاسداران گمنام امام زمان(ع) دستگیر و بمب مذکور نیز خنثی شد.

بمب‌گذاری ناموفق در شیراز/ زباله‌گردِ تروریست به دام نیروهای امنیتی افتاد

یک منبع آگاه امنیتی در گفتگو با خبرنگار فارس در شیراز گفت: این بمب گذاری در خیابان معالی آباد شیراز از خیابان‌های پرتردد شهر، انجام شده بود.

وی ادامه داد: بمب مورد استفاده از نوع آتش‌زای ریموت‌دار بوده که با حضور به موقع نیروهای امنیتی و پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه استان فارس خنثی شد.

این منبع آگاه خاطرنشان کرد: این اقدام تروریستی، چهارشنبه شب چهارم آبان ماه و پس از وقوع حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ در شیراز اتفاق افتاد.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز وابسته به موسسه خدماتی فرهنگی علوم اسلامی
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید