0 0
Read Time:2 Minute, 12 Second

  دو عضو شبکه ایران‌اینترنشنال در پیام‌های جداگانه که با واسطه به دستگاه امنیتی ایران ارسال کرده‌اند، خواستار مساعدت وزارت اطلاعات ایران برای بازگشت به ایران شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مؤسسه راهبردی دیده‌بان با اشاره به اظهارات صریح وزیر اطلاعات مبنی بر تروریستی بودن شبکه سعودی‌اینترنشنال و همچنین افشای فایل صوتی از یک خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی درباره برنامه این شبکه سعودی، از درخواست برخی کارکنان این شبکه برای پایان فعالیتشان خبر داد.

بیشتر بخوانید

این مؤسسه همچنین اعلام کرد: دو عضو این شبکه در پیام‌هایی که با واسطه به دستگاه امنیتی ایران ارسال کرده‌اند، خواستار کمک از وزارت اطلاعات ایران برای بازگرداندن آنها به کشور شده‌ و گفته‌اند، که آنها با هدف مقابله با تمامیت ارضی ایران به ایران‌اینترنشنال نرفته‌ بودند اما امروز با شفاف شدن اوضاع خواستار بازگشت به کشورشان هستند.

همچنین یک منبع دیگر در ایران اینترنشنال گفته است که با شکست پروژه ضدامنیتی علیه ایران، برخی از کارکنان این شبکه به‌دنبال راهی برای خروج از آن هستند و حتی برخی از آنها خواستار ادامه فعالیت در بی‌بی‌سی فارسی هستند.

 

در ادامه بخوانید : خبرنگار بی بی سی اکانت اینستاگرامی خود را حذف کرد

 

 

خبرنگار بی بی سی اکانت اینستاگرامی خود را حذف کرد

رعنا رحیم‌پور خبرنگار تلویزیون بی بی سی فارسی ساعاتی پس از آنکه در یک استوری اعلام کرد که “ایران را برای همیشه در خودش کشته است” اکانت اینستاگرامی خود را حذف کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، لو رفتن یک فایل صوتی از رعنا رحیم پور مجری تلویزیون بی بی سی فارسی که در آن آشکارا به پشت صحنه آشوبها و سوگیری تجزیه طلبان رسانه های تروریستی از جمله ایران اینترنشنال پرداخته شده بود، با واکنش تند تلویزیون سعودی اینترنشنال مواجه شد.  واکنش هایی که در نهایت این خبرنگار را مجبور کرد تا با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام بنویسد که ایران را برای همیشه در خودش کشته است!

بیشتر بخوانید

او همچنین خطاب به مخاطبان صفحه اش نوشت: شما نه به دنبال حقیقت که دنباله روی سپاه و رسانه های لندنی از جنس سپاهید!

رعنا رحیم پور , بی بی سی فارسی , اغتشاشات 1401 ,

این مجری شبکه دولتی انگلیس ساعاتی پس از انتشار این استوری، اکانت اینستاگرامی خود را حذف کرد.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %