حجاری: اهدای مدالم به شهید علی‌وردی در مقابل کار او کوچک بود

0
0 0
Read Time:2 Minute, 22 Second

به گزارش وصال نیوز؛ رضا حجاری در گفت و گو با خبرنگار ورزش خبرگزاری فارس، در خصوص اهدای مدال خود به خانواده شهید آرمان علی وردی اظهار داشت: شاید کسی باور نکند ولی گرفتن مدال طلای جهانی به همین سادگی نیست و باید حداقل 6 ماه تا یک سال رژیم بسیار سخت آن هم با هزینه های بالا را داشته باشید تا بتوانید در مسابقات شرکت کرده و مدال جهانی را کسب کنید. وقتی مدال هم که به دست می‌آید برای ورزشکار بسیار با ارزش است چرا که زحمت زیادی می‌کشد تا به آن نتیجه دلخواه خود برسد.

ملی‌پوش پرورش اندام کشورمان افزود: هر کسی با توجه به اعتقادات و باورهای خود زندگی می‌کند. زمانی که در مسابقات اخیر حضور داشتم و تصمیم گرفتم مدالم در این مسابقات را در یک کار خوب خرج کنم و خبر شهادت آرمان علی‌وردی را شنیدم و وقتی در جریان اتفاقات قرار گرفتم با خودم قرار گذاشتم مدالم را به خانواده این شهید تقدیم کنم. خیلی خوشحالم که توانستم در کنار خانواده این شهید حاضر شوم، چرا که آرمان خودش هم یک ورزشکار بود و این کار من کار کوچکی درقبال کار بزرگ این شهید بود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا خیلی از مدال‌های خودت را به آستان قدس اهدا کرده‌ای، تصریح کرد: از من خیلی از مدال‌های خودم را به آستان قدس رضوی اهدا کرده‌ام در یکی از مسابقات اخیرم از اول تصمیم خودم و اسپانسرم این بود که اگر مدالی را در این مسابقات کسب کردم به آستان قدس تقدیم کنم. حتی من در مسابقات اخیرم زمان گرفتن مدالم با پرچم امام رضا (ع) روی سکو رفتم تا مدالم را بگیرم.

ملی‌پوش پرورش اندام کشورمان گفت: هم من و هم خانوادم ارادت خاصی به امام رضا (ع) داریم. اسم خودم هم چون رضا هست از همان بچگی علاقه خاصی به امام رضا (ع) دارم. همیشه دوست دارم قهرمانی‌های خودم را با امام رضا (ع) شریک باشم. خیلی از مسابقات بوده که رفته‌ام و بخشی از جایزه‌ام را به مراکز خیریه و جاهایی که کار خیر انجام می‌گیرد داده‌ام. در مسابقات آینده هم تصمیم دارم که هرچه جایزه نقدی دارد را به آستان قدس هدیه دهم.

حجاری درباره اتفاقات اخیر در کشور و شهادت خیلی از آرمان‌‌ها عنوان کرد: متأسفانه اعتقاد‌هایی که در گذشته وجود داشت امروز از بین رفته و کمتر مثل گذشت ورزشکاران در زمان تمرین از ائمه مدد می‌گیرند و کمی این موضوعات کمرنگ شده است. این کارهایی که ورزشکاران می‌کنند و مدال‌های خود را اهدا به خانواده‌های شهدا می‌کنند تنها برای این است که بخشی از این اعتقادات زنده شود و امیدوارم در ادامه این کار توسط ورزشکاران بیشتر صورت بگیرد تا شاهد اتفاقات خوب باشیم. باید بصیرت داشته باشیم تا نگذاریم دشمنان کاری از پیش ببرند.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز وابسته به موسسه خدماتی فرهنگی علوم اسلامی
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید