دستگیری جاسوس موساد توسط سازمان اطلاعات سپاه در کرمان

0
0 0
Read Time:1 Minute, 17 Second

جاسوس موساد که قصد عملیات خرابکارانه داشت توسط سازمان اطلاعات سپاه در استان کرمان دستگیر شد.

به گزارش وصال نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، این جاسوس موساد در اعترافات خود اظهار کرد: در اینترنت تبلیغی دیدم که متعلق به سرویس‌های اسرائیل بود، این تبلیغ باعث شد که من کنجکاو شده و به سمت این کار بروم.

وی با اشاره به اینکه درخواستی برای آنها ایمیل کردم، گفت: از آن لحظه که این ایمیل را ارسال کردم دیدم که راه برگشتی ندارم و باید ادامه بدهم.

جاسوس موساد با بیان اینکه برای جلب رضایت طرف مقابل اعلام کردم که آمادگی انجام هرنوع اقدامی در راستای اهداف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در ایران را دارم، ادامه داد: به همین جهت تمام مدارک هویتی خود را برای افسران سرویس‌های اطلاعاتی رژیم ارسال کردم.

وی با اشاره به اینکه به موساد تاکید کردم که در انتخاب راهم مصمم هستم، افزود: سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل پس از برقراری اطلاعات اولیه، تکمیل فرم عضویت، من را به پیام‌رسان‌هایی نظیر واتساپ، اینستاگرام و تلگرام و در نهایت به فضای دارک وب هدایت کردند.

جاسوس موساد با بیان اینکه از صفحه ناشناس استفاده می‌کردم و پیام‌ها را دوطرفه پاک می‌کردم، افزود: از روزی که این فرم را پر کردم همیشه در نگرانی بودم و می‌ترسیدم؛ می‌دانستم زندگی من تباه شده و خواب و خوراک نداشتم.

وی با اشاره به اینکه همیشه ترس این را داشتم که دستگیر شوم، گفت: می‌دانستم کسی که به سراغ من بیاید وزارت اطلاعات یا اطلاعات سپاه است.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز وابسته به موسسه خدماتی فرهنگی علوم اسلامی
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید