0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second
سرویس سیاسی – زاکانی در دانشگاه شریف: شماها گروه فشارید بشین بابا مرد حسابی! آنقدر غیرت داشتم بروم دادگاه؛ شما حاضرید یک سیلی بخورید؟ خائن کسی‌ست که از محیط دانشگاه استفاده کرده و به ارکان نظام فحش می‌دهد من فاسدم؟ مرد حسابی، حرف‌های دلت را در اینترنت خواندی و اینجا تکرار می‌کنی؟ قصه تعریف می‌کنید برای کسی که با واقعیت‌ها طرف است و به جنگ مفسدین رفته؟ یک عمر است دارید داد می‌زنید با گروه فشار کسی به جایی نمی‌رسد.

به گزارش وصال نیوز به نقل از فرارو – جلسه دانشجویان دانشگاه شریف با علیرضا زاکانی شهردار تهران به مناسبت روز دانشجو به جنجال کشیده شد.

در ابتدای این جلسه چندین نفر از دانشجویان به بیان نقطه نظرات، انتقادات و ابهامات خود درباره موضوعات مختلف حاکم بر فضای دانشگاه، اداره پایتخت و کشور پرداختند.

 

 

علیرضا زاکانی در میانه سخنان خود زمانی که درمورد اقدامات خود در زمان نمایندگی در خصوص مبارزه با فساد صحبت می کرد، با واکنش برخی دانشجویان مواجه شد و با عصبانیت به آن ها پاسخ داد که «آنقدر غیرت داشتم بروم دادگاه؛ شما حاضرید یک سیلی بخورید؟» پاسخ دانشجویان به این اظهارات، اما زاکانی را خشمگین تر کرد.

زاکانی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به دانشجویی که درباره سخنان زاکانی گفت ما میخواهیم انقلاب کنیم گفت: اینکه بچه بازی است، وقتی می خواهی اسم انقلاب را ببری گلویت را خوب بمال تا در گلویت گیر نکند.

About Post Author

vesal_admin

پایگاه خبری تحلیلی خبرگزاری وصال نیوز
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %